Címlap

Állás hirdetés - MÚZEUMI TEREMŐR

Badacsonytomaj Város Önkormányzat Kulturális Intézménye

"MÚZEUMI TEREMŐR"

pályázat nélküli munkakör betöltésére állást hirdet

A jogviszony típusa: munkaviszony (Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. tv.)

A jogviszony időtartama:
Határozott idejű, 2017. április 20 – 2017. október 20-ig tartó munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, heti 40 órában

Munkarend:
Keddtől vasárnapig, beleértve a munkaszüneti napokat is.
A munkavégzés ideje heti beosztás szerint történik, heti 40 órában, 10-től 18 óráig.
A heti két pihenőnap egyike a múzeum nyitva tartásához igazodva mindig a hétfő, a másik a beosztástól függően kerülhet kiadásra.

A munkavégzés helye:
Egry József Emlékmúzeum (Badacsony, Egry sétány 21.)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
– a múzeum kiállításainak őrzése, a kiállítás anyagának és a múzeum biztonsági rendszerének ismerete,
– a látogatókkal való kulturált kapcsolattartás,
– a látogatóktól szerzett tapasztalatok közvetítése az intézményvezető felé
– a belépőjegyek ellenőrzése,
- az épület tisztántartása
- pénztárgépkezelés
- környezetének gondozása

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a munka törvénykönyvéről szóló 2012- évi I. törvény rendelkezései az irányadók.

Az állás betöltésének feltétele:
– legalább középiskolai végzettség,
– magyar állampolgárság,
– büntetlen előélet.

Az elbírálásánál előnyt jelent:
német vagy angol nyelvtudás
– kiváló kommunikációs képesség.
- bolti pénztárgép kezelői végzettség

A jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:
– fényképes önéletrajz
– végzettséget és nyelvismeretet igazoló dokumentumok másolata
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betöltésének ideje: 2017. április 20

Jelentkezési határidő: 2017. április 7.

A  jelentkezés módja: postai úton
Badacsonytomaj Város Önkormányzat Kulturális Intézménye (8258 Badacsonytomaj, Fő u. 14.) Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: Múzeumi teremőr

Az elbírálásának határideje: 2017. április 10.

Az álláshirdetés további közzétételének helye: www.badacsonyiprogramok.hu

Módosítás: (2017. március 09. csütörtök, 10:46)

Linkcsere

Kérem, hogy amennyiben lát lehetőséget egy linkcsere kapcsolat kiépítésére, akkor egy az alábbiak közül választott linket helyezzen az oldalán:

- Szálláskérés.hu főoldala

Belföldi szállások | Szálláskérés.hu

Katalógus

Badacsonytomaji Kulturális Intézmény Könyvtár

Névnap
Ma 2017. április 28., péntek, Valéria napja van. Holnap Péter napja lesz.
Hungarian Croatian Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish
Közösségi oldalak
Eseménynaptár
2017 április 2017  Május
Va Ke Sz Cs Sz
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Badacsonytomaj honlapja

Badacsonyotmaj honlapja

Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés